Dark Angels

Polska Gildia Serwer Tigris

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-12-26 16:37:05

Naeryo

Posłaniec

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 1
Punktów :   

Naeryo

Witam.

KLASA Blader
SUBKLASA : Fire
LVL : (jeszcze) 14


Teraz odpowiedz na poniższe pytania:



1.Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi właśnie naszej gildi, i jaki będziemy mieli z Ciebie pożytek(głównie chodzi o to co gildia zyska).

Do Waszej gildii chcę wstąpić głównie z tego powodu, że samemu nudno się łupie, a w grupie zawsze można zdziałać troszkę więcej. Oprócz tego nie wiele wiem na temat Silkroada, pomyślałem więc, że dołączając do gildii poznam ludzi, którzy będą mi mogli troszkę doradzić.
Co wniosę do gildii? Mogę zapewnić, że jestem aktywnym graczem, zawsze służę pomocą. Bardzo często jestem on-line.


2.Jakie były Twoje poprzednie gildie(jeśli nie byłeś w żadnej podaj powód) i czemu je opuściłeś.

Nie byłem w żadnej gildii. Powód jest bardzo prosty: gram zdecydowanie za krótko, aby do jakiejś dołączyć.

3.Jakie jest Twoje doświadczenie
z grą Silkroad, oraz jak dużo czasu dziennie spędzasz w świecie SRO.

Praktycznie brak doświadczenia. Moją wiedzę na temat silkroada opieram głównie na poradnikach z for internetowych i questów, które wypełnia się na początku gry.

4.Czego oczekujesz od innych członków Dark Angels?

Byłoby świetnie, gdybym mógł się od nich czegoś nauczyć. 

5.Zastanów się, i napisz najważniejsze rzeczy o sobie;)

(Zainteresowania, wiek, muzyka, im więcej napisane tym więcej my będziemy wiedzieli o Tobie).

Mam 18 lat, pochodzę z Wrocławia. Obecnie mieszkam w Legnicy. Interesuję muzyką typu rock, metal. Gram na gitarze elektrycznej. Przyszłość wiążę z grafiką komputerową.

6.Skąd dowiedziałeś/łaś się o naszej gildii?

Z forum, konkretnie stąd: http://silkroad-online.pl/forum/index.p … 869.0.html

Ostatnio edytowany przez Naeryo (2010-12-26 16:37:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokestory.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.gsmteam.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl